Naujienos

Bukoniškiai salės futbolo varžybose - antri

2022-10-17

      Jonavos sporto arenoje vykusiose seniūnijų salės futbolo 5x5 varžybose Bukonių seniūnijos komanda laimėjo II-ąją vietą. 4 komandų grupėje (Šveicarija, Bukonys, Žeimiai ir Upninkai) vaikinai užėmė antrąją vietą į priekį praleisdami tik Šveicariją. Pusfinalyje, žaisdami su kitos grupės pirmąja - Ruklos komanda, vaikinai minimaliu rezultatu 1:0 - po Domanto Šašmurino realizuoto 10 m baudinio - nugalėjo Ruklą ir pateko į finalą. Finale dar kartą teko pripažinti Šveicarijos pranašumą ir tenkintis antrąja vieta.
      Komandos sudėtis: Domantas Šašmurinas, Tadas Čirvinskas, Saulius Sivolovas, Eimantas Ruzas, Deividas Ruzas, Nedas Martinionis, Tomas Kureiša, Dainius Kureiša.

Atgal

 
  2023 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.