Naujienos

BP gimtadienio sueiga

2018-03-02

         LS Kauno krašto Šventosios tunto Medeinės draugovės skautai BP sueigos metu minėjo pasaulio skautų įkūrėjo gimtadienį. Skambėjo dainos, šūkiai, skautai vieni kitiems pristatė parengtą informaciją apie Roberto Baden - Powell'io gyvenimą ir skautijos istoriją. Pasirinktą liaudies dainą inscenizuoti skiltyse buvo nelengva, bet pavyko. Žinias, gebėjimus ir įgūdžius kartu su vadovėmis pasitikrino protmūšyje. Protmūšį pralaimėjusi komanda vedė vakarinio laužo programą. Vadovų ir patyrusiųs skautų posėdyje buvo svarstoma įžodžio davimo galimybės, atsižvelgiant į individualius kiekvieno kandidato pasiekimus.
       Ši sueiga - tai Jonavos rajono savivaldybės finansuojamos neformaliojo vaikų švietimo programos renginys. 
                            Dalia Autukienė, Jolita Pranskūnienė, skautų vadovės

Atgal

 
  2023 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.