Naujienos

Biologijos pamoka įmonėje „Jonavos vandenys“

2017-05-25

Gegužės 25 dieną mūsų mokyklos dešimtokai lankėsi įmonėje “Jonavos vandenys”. Lankydamiesi pagrindinėse įmonės patalpose, geriamojo vandens laboratorijoje, vandens nuotekų valykloje, mokiniai susipažino su vandens keliu nuo giluminių gręžinių iki vandens gerinimo įrenginių, kokia yra vandens priežiūra, kokie stovi įrengti rezervuarai, kokios cheminės medžiagos yra pašalinamos išvalius gruntinius vandenis. Buvome supažindinti kaip laboratorijose stebimas ir tiriamas įvairių cheminių medžiagų kiekis vandenyje ir koks vanduo pasiekia mus, vartotojus. Vandens nuotekų valykloje aiškinomės nuotekų valymo kelią per smėliaduobes, oco rezervuarus iki biologiškai išvalyto vandens ir kur nukeliauja filtruotas smėlis, riebalai ir dumblas. Mokiniai šios pamokos metu klausėsi, klausinėjo ir daug sužinojo apie šios įmonės teikiamas paslaugas Jonavos rajonui ir įgijo daug papildomų žinių apie įmonėje vykdomas veiklas.

 

 

                                                                    Dainius Bisigirskas, biologijos mokytojas

Atgal

 
  2017 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.