Naujienos

Bibliotekų projektas „Baltų literatūros savaitė"

2023-09-29

2023 m. rugsėjo 22–29 dienomis Jonavos r. Bukonių mokykla – daugiafunkcis centras dalyvavo tarptautiniame Lietuvos ir Latvijos mokyklų bibliotekų projekte „Baltų literatūros savaitė / Baltu literatūras nedēļa“, kurio metu mūsų mokiniai domėjosi kaimyninės šalies istorija, kalba, kultūra, geografija. Projekte dalyvavo 5 - 7 klasių mokiniai. Rengėme veiklas, skirtas žinomo latvių poeto, visuomenės veikėjo Imanto Zieduonio (1933 – 2013) kūrybai pristatyti. Skaitėme Zieduonio pasakas: „Meškiukų pasaka“ ir „Pilkoji pasaka“. Kūrėme iliustracijas pasakai „Meškiukų pasaka“ ir pasidarėme savadarbę knygutę apie meškiukus. Pažindinomės su latvių kalba, mokėmės spalvų pavadinimų, piešėme baltų ornamentus. Dainavome dainą pagal Zieduonio žodžius „NEPĀRTRAUKTI, NENORIMTI“.

Projekto organizatorius:

Vytauto Didžiojo universitetas

 

Projekto partneriai:

Asociacija „Lietuvos ir Latvijos forumas“

Latvijos Respublikos ambasada Lietuvoje

Lietuvos Respublikos ambasada Latvijoje

Zieduonio muziejus

 

Projekto rėmėjai:

Kavos DraugasGlasses onLonasSapiegos klinikaJūratė Plaktonytė, bibliotekininkė

Atgal

 
  2023 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.