Naujienos

Baigiamasis Lietuvių kalbos dienų renginys ,,Graži esi, kalba gimtoji“

2020-03-10

Kovo 10-ąją Bukonių mokyklos-daugiafunkcio centro mokiniai dalyvavo netradicinėse veiklose – kultūrinės, pažintinės veiklos dienoje ,,Graži esi, kalba gimtoji“. Tai buvo baigiamasis Lietuvių kalbos dienų renginys, kuriame tiek mokyklos mažiesiems, tiek vyresniems buvo organizuotos skirtingos įvairios veiklos.

Pradinukai gamino laisvės aitvarus, kūrė ketureilius apie Lietuvą, rašė linkėjimus Tėvynei, atliko kūrybinius darbus ,,Aš piešiu Lietuvą“.

5-10 klasių mokiniai pristatė integruoto projekto ,,Kalbančios Lietuvos pilys“ kūrybinius darbus: miniatiūras, padavimus, laiškus, eilėraščius, akrostichus. Kūrybinėse dirbtuvėse ,,Lietuvos koliažas“  aplikavo Lietuvos žemėlapius, protmūšyje ,,Įmink mįslę“ gilino smulkiosios tautosakos žinias. Nepamiršdami ir Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 30-mečio, dienos veiklas pabaigėme dainuodami gražiausias dainas apie Tėvynę.

Drauge su matematikos ir informacinių technologijų mokytoja Irma organizuodamos šį renginį stengėmės mokinius įtraukti į veiklas, ugdančias gimtosios kalbos ir tautiškumo reikšmę jauno žmogaus gyvenime, skatinančias geriau pažinti savo gimtąjį kraštą bei jo istoriją.

 

Aistė Pilipavičiūtė, lietuvių kalbos vyr. mokytoja

Irma Rodaitienė, matematikos ir informacinių technologijų mokytoja

Atgal

 
  2023 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.