Naujienos

Atvirų durų dienoje Jonavos politechnikos mokykloje

2023-04-21

2023 m. balandžio 21 d. Jonavos r. Bukonių mokyklos-daugiafunkcio centro 8-os klasės mokiniai dalyvavo profesinio veiklinimo dienoje ,,Profesijų pasaulis“ Jonavos politechnikos mokykloje. Mokiniai sužinojo, jog šioje mokykloje galima įgyti kirpėjo, kosmetologo, elektriko, suvirintojo, transporto priemonių remontininko, virėjo, barmeno ir kt. profesijas. Aštuntokai iš arčiau susipažino su barmeno profesijos subtilybėmis ir patys gamino(si) kokteilius, vaišinosi kava bei kakava. Mūsų mokyklos mokinius barmeno profesijos paslapčių mokė praėjusiais mokslo metais mūsų mokyklą baigusios dešimtokės, šiuo metu besimokančios barmeno profesijos Jonavos politechnikos mokykloje. Pažintis su profesijomis ir Jonavos politechnikos mokykla buvo naudinga ir įdomi.


Livija Kurganova, spec. pedagogė, logopedė

Atgal

 
  2023 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.