Naujienos

Atvirų durų diena „Pasimatuok profesiją“

2023-01-19

Sausio 19 dieną 8 klasės mokiniai lankėsi Kaune, Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro organizuojamoje atvirų durų dienoje „Pasimatuok profesiją“. Mokymo centro atstovė pirmiausiai mokinius supažindino su sveikatos, grožio ir verslo krypčių profesijų studijų galimybėmis Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centre baigus 8, 10 ir 12 klasių. Mokiniai, išklausę apie mokymo kursų trukmę kiekvienos iš profesijų, rinkosi sau tinkamiausią. Mergaitės stebėjo kaip dirba vizažistės, kirpėjos, masažuotojai ir pačios pasibandė šių profesijų atstovų amato, pasidažė plaukus, atliko veido grąžinimo procedūras. Vaikinai pasirinko apsaugos darbuotojo, paramediko profesijas ir išklausė ko išmokstama ir kas įgyjama mokantis tai. Galbūt kažkas iš mokyklos mokinių ir pasirinks studijas šioje įstaigoje.

Dainius Bisigirskas, 8 klasės vadovas

Atgal

 
  2023 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.