Atviros profesijos mokytojų pamokos mokiniams

2016-11-22

Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro atstovai lankėsi mokykloje ir pristatė savo  profesijas.

Priėmimo komisijos narys, buvęs mokymo centro moksleivis Antanas Kukanauza išsamiai ir įdomiai papasakojo apie mokymąsi Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centre. Jis supažindino mokinius, kokie mokymosi skyriai veikia centre, kokias profesijas galima įsigyti. Papasakojo apie mokyklos  materialinę bazę, apie moksleivių  galimybes atlikti praktiką įvairiose užsienio šalyse. Pabrėžė, kad mokymo centre ypatingas dėmesys skiriamas krikščioniškų vertybių puoselėjimui ir bendrųjų kompetencijų tobulinimui.

Greta Šustauskienė, kirpimo skyriaus profesijos mokytoja, supažindino su kirpėjos profesija, o šios profesijos besimokanti moksleivė pademonstravo kaip kuriamos šukuosenos. Mūsų mergaitės galėjo pačios pabandyti pinti kasas, o būsima kirpėja papuošė jas stilingomis, puošniomis  šukuosenomis.

Tautvydas Benetis, besimokantis sporto klubo paslaugų darbuotojo profesijos, papasakojo apie šio darbo subtilybes ir su vaikinais atliko fizinio pajėgumo testą.

Tiesiogiai bendraujant su moksleiviais, stebint įvairią veiklą, susitikimai su profesijų atstovais tampa įdomesni ir patrauklesni.

Laima Mačiūnienė, UK grupės vadovė