Naujienos

Ateities inžinierius: praktinė edukacija su LEGO

2022-12-13

Gruodžio 13 d. 5-8 kl. mokiniai dalyvavo Kultūros paso programos edukacijoje „Ateities inžinierius: praktinė edukacija su LEGO“. BRICKS4KIDZ edukacinis renginys supažindino mokinius su inžineriniais išradimais per konstravimą su LEGO. Mokiniai konstravo: pakeliamus tiltus, vėjo malūnus, elektromobilius, liftus ir kitus objektus. Vaikai mokosi geriausiai per veiklą, kuri skatina jų smalsumą ir kūrybiškumą ir LEGO yra puiki priemonė įgyvendinti šį tikslą. Edukacinis renginys suteikė mokiniams įdomių kultūrinių žinių apie inžinerijos išradimus, ugdė jų kūrybiškumą, kritinį mąstymą bei suteikė teigiamų emocijų.


Irma Rodaitienė, matematikos ir informacinių technologijų mokytoja

Atgal

 
  2023 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.