Apsilankymas LR Seime ir Europos informacijos centre

2024-05-28

Įgyvendinant Jonavos r. Bukonių mokyklos – daugiafunkcio centro NATO ir ES metų minėjimo 2024 m. veiklos planą, 5-8 klasių mokiniai lankėsi Lietuvos Respublikos Seime ir Europos informacijos centre. Su LR Seimo rūmais, Seimo darbu mokinius supažindino į LR Seimą Jonavos vienmandatėje rinkimų apygardoje išrinktas LR Seimo narys Eugenijus Sabutis. Europos informacijos centre mokiniai dalyvavo protmūšyje, skirtame Lietuvos įstojimo į Europos Sąjungą 20-ečiui. Džiaugiamės turiningu bendravimu su Seimo nariu, įsivertinimu, kad pakankamai gerai žinome apie ES, jos šalis ir kalbas, dėkojame už protmūšio rezultatų įvertinimą.
                                                                                                                           Dalia Autukienė, direktorė

2024 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.