Akcijoje "Maltiečių sriuba 2019"

2019-12-19

Saldumynų mugė mūsų bendruomenėje yra graži, kasmetinė maltiečių senelių paramos akcija.

Gruodžio 19 d. mokyklos I aukšto fojė buvo parduodami įvairūs saldėsiai, kuriuos  namuose iškepė mokiniai, padedami tėvelių. Mugę paįvairino „Laimės šulinys“.

Saldumynų mugė veikė ir Bukonių kaime. Mokiniai aplankė Bukonių seniūnijoje esančias įstaigas, kuriose pasiūlė įsigyti saldėsių. Visos surinktos lėšos bus paaukotos vienišiems seneliams, jų globai bei maitinimui ir bus pervestos į ,,Maltiečių sriuba 2019“ sąskaitą. Šiemet mūsų mokyklos bendruomenė surinko 140, 87 eur. vienišų senelių globai ir maitinimui.

Dėkojame Visiems, dalyvavusiems ir prisidėjusiems prie ,,Maltiečių sriuba 2019“ akcijos.

Ilona Riaubienė, Livija Kurganova, specialioji pedagogė