Akcija „Skaitome mažiesiems draugams“

2017-03-07

Kovo 7-ąją dieną 1, 2 ir 3 klasės mokiniai dalyvavo pirmą kartą surengtoje akcijoje „Skaitome mažiesiems draugams“ ir apsilankė ikimokyklinio bei priešmokyklinio ugdymo grupėse. Mokiniai perskaitė pasakas mažiesiems draugams, o šie turėjo atsakyti į klausimus, kurie buvo susiję su išgirstomis pasakomis. Visi dalyviai apdovanoti padėkomis ir saldžiaisiais prizais. Dėkojame mokiniams, kurie ilgai ruošėsi akcijai ir tikimės, kad šis gražus renginys taps puikia tradicija!

Livija Kurganova, specialioji pedagogė

Rosita Palaimaitė, logopedė