Naujienos

Adventinė popietė „Kelionė į Betliejų“

2017-12-21

Gruodžio 21 d. visa mokyklos bendruomenė susirinko į adventinę popietę “Kelionė į Betliejų”. Renginį vedė mokyklos valančiukų būrelio nariai Petrovas Lukas, Rimaitė Inesa, Alkauskaitė Aistė bei maironiečių būrelio skaitovai, vadovaujami mokytojos Pilipavičiūtės Aistės. Mokiniai pasakojo apie Biblijos kelią, vedantį per pasaulį iš dabarties į praeitį. Kartu su visais uždegėme žvakutes, palinkėjome ramybės kiekvienam, o tikybos mokytoja sesė Pranciška mums palinkėjo linksmų šventų Kalėdų, susikaupimo, šilumos ir tarpusavio supratimo.

                                                            
    Svetlana Vorobjova, valančiukų būrelio vadovė

Atgal

 
  2017 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.