,,Abėcėlės“ šventė pirmokams

2017-04-27

Mokslo metai eina į pabaigą ir pirmokėliai savo šventėje parodė, ką išmoko pamokų metu savo tėveliams, globėjams, močiutėms. Šventę vedė vyresnieji jų draugai, trečiokai Viltė Marija Marčiukaitytė ir Nojus Rimas. Mažieji mokinukai ,,Abėcėlės“ šventėje deklamavo savo vardo raidės eilėraštukus, šoko liaudies šokius, dūdavo dūdelėmis, skaičiavo, sakė visą raidžių abėcėlę. Ta proga jiems buvo įteikti ,,Pirmokų pažymėjimai“ ir raidžių abėcėlės. Šventės dalyvius gražiai pasveikino mokyklos-daugiafuncio centro l. e. direktoriaus pareigas Dalia Autukienė ir įteikė didelį ananasą. Klasėje visi smagiai valgė šventinį tortą, vaišinosi arbata. Dėkojame visiems šventės  dalyviams ir svečiams.

Milda Bernotienė, pradinių klasių mokytoja metodininkė