Naujienos

7-asis Solidarumo bėgimas Bukonyse

2020-10-12

Spalio 2-7 dienomis mūsų mokykloje įvyko jau septintus metus iš eilės organizuojamas Solidarumo bėgimas, kuriame dalyvavo mūsų ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai ir 1-10 klasių mokiniai su mokytojais. Renginio metu visi dalyviai buvo supažindinti su šio bėgimo tikslais, kaip saugiai grupėse bus atliekamas šitas bėgimas, kam bus aukojamos paramai surinktos lėšos. Su gera nuotaika visi pasileidome į stadiono taką bėgti ir eiti paramos ratų. Po bėgimo, visi kartu pasidžiaugėme mūsų aktyvumu, taip pat kiekvieno dalyvio įveiktais kilometrais. Visi dalyviai buvo apdovanoti šios akcijos diplomais.  Daugiausiai lėšų surinkusieji vaikai: Milana B. (IUG), Šarūnas Č. (PUG), Natalija R. (1 kl.), Viktoras C. (7 kl.) buvo papildomai apdovanoti padėkomis. Šaunu, kad mokiniai kartu su tėvelių pagalba yra iniciatyvūs, dalyvauja šiame renginyje ir geba surinkti paramą. Šiais metais surinktos paramos suma 135,20 Eur. Dėkojame už Jūsų gerumą.


Dainius Bisigirskas, fizinio ugdymo mokytojas

Atgal

 
  2023 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.