Naujienos

5-asis Solidarumo bėgimas

2018-09-27

Rugsėjo 27 dieną mūsų mokykloje praūžė jau penktus metus iš eilės organizuojamas 5-tasis Solidarumo bėgimas, kuriame dalyvavo tiek patys mažiausieji 2-3 metų mūsų mokyklos-daugiafunkcio centro darželinukai, tiek visų klasių mokiniai su mokytojais. Renginio metu visi dalyviai buvo supažindinti su šio bėgimo tikslais, kam bus aukojamos paramai surinktos lėšos ir su gera nuotaika visi pasileidome į stadiono taką bėgti ir eiti paramos ratų. Po bėgimo visi kartu pasidžiaugėme mūsų pilietiškumu ir aktyvumu, taip pat kiekvieno įveiktais kilometrais ir apdovanoti šios akcijos dalyvių diplomais pasižadėjome ir toliau su entuziazmu dalyvauti šioje šaunioje veikloje.


Dainius Bisigirskas, kūno kultūros mokytojas

Atgal

 
  2023 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.