Naujienos

5-10 klasių mokinių meninio skaitymo konkursas

2018-01-25

Tradiciškai, kiekvienais metais, sausio mėnesį, mokykloje vyksta 5-10 kl. mokinių meninio skaitymo konkursas.

Mes, lietuvių kalbos mokytojos, džiaugiamės, kad kiekvienais metais vaikų, norinčių dalyvauti 5-10 kl. mokinių meninio skaitymo konkurse, ne mažėja, o tik daugėja. Jų tekstai vis brandesni, įtaigesni.

Šiųmečiame konkurse vertinimo komisiją labiausiai sužavėjo 7 kl. mokinė Miglė Skorobogatova, įtaigiai ir jautriai perteikusi Vytauto Mačernio eilėraštį ,,Jų buvo daug. Geri draugai. Visi jauni ir drąsūs“. Jai ir atiteko pirmoji vieta. Ne ką prasčiau pasirodė antroji likusi 9 kl. mokinė Gabija Ilgūnaitė, skaičiusi Šatrijos Raganos ištrauką ,,Apie tėvynę“. Trečioji liko 8 kl. mokinė Gustė Pranskūnaitė. Ji deklamavo Virginijaus Jokšo ,,Ar kaltos žvaigždės“.

Visi konkurso dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais ir saldžiaisiais prizais. Konkurso pabaigoje dėkojome vaikams už norą dalyvauti ne tik įvairiuose sporto renginiuose, bet ir meilę gimtajam žodžiui, jo skambesiui ir puoselėjimui.

 

Aistė Pilipavičiūtė, lietuvių k. mokytoja

Atgal

 
  2023 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.