Naujienos

5-10 kl. mokinių meninio skaitymo konkursas

2020-01-23

Tradiciškai, kiekvienais metais, sausio mėnesį, mokykloje vyksta 5-10 kl. mokinių meninio skaitymo konkursas. Šįkart jis vyko sausio 23 d.

Galima pasidžiaugti, kad vaikų, norinčių dalyvauti  meninio skaitymo konkurse, nemažėja, o pasirinktus tekstus jie perteikia jautriai ir nuoširdžiai.

Šiųmečiame konkurse vertinimo komisiją labiausiai sužavėjo 9 kl. mokinė Eglė Sukockytė, įtaigiai perteikusi Jostein Gaarder romano ,,Sofijos pasaulis“ ištrauką. Jai ir atiteko pirmoji vieta. Ne ką prasčiau pasirodė antrosiomis likusios 6 kl. mokinė Miglė Alkauskaitė ir 10 kl. mokinė Dovilė Šveikauskaitė. Miglė skaitė ištrauką iš V. Račicko kūrinio ,,Jos vardas Nippė“, o Dovilė – J. Seredaitės ,,Auksinis berniukas“ ištrauką. Tretieji liko penktos klasės mokiniai Eiviltas Skroblas ir Saulė Zelazko.

Visi konkurso dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais ir atminimo dovanėlėmis. Konkurso pabaigoje dėkojome skaitovams už meilę gimtajam žodžiui, jo skambesiui ir puoselėjimui.

 

Aistė Pilipavičiūtė, lietuvių k. mokytoja

Atgal

 
  2019 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.