Naujienos

4 klasės mokinių išvyka į Kauno tvirtovės VII fortą

2023-03-09

Kovo 9 d. 4 klasės mokiniai vyko į Kauno tvirtovės VII fortą, kuriame išbandė ,,Šalčio kerų” edukacinę programą. Jaunieji mokslininkai programos metu susipažino su ypatingai žemų temperatūrų medžiagomis – sužinojo, kokia yra skysto azoto temperatūra, kaip keičiasi įvairių medžiagų savybės jas stipriai atšaldžius, išsiaiškino, kuo ypatingas sausas ledas ir kodėl jam „tirpstant“ iš jo nieko nelieka. Jaunieji tyrėjai užsiėmimo metu išvydo, kokiuose procesuose naudojamas sausas ledas, savo rankose galėjo palaikyti įspūdingą „debesų“ burbulą ir pagamino kitokią „lavos lempą”. Edukacinės programos pabaigoje mokiniai gardžiavosi jogurtiniais ledais, kuriuos pagamino edukatorės.


Jolita Pranskūnienė, 4 kl. vyr. mokytoja

Atgal

 
  2023 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.