Naujienos

3D kūrybinės dirbtuvės: modeliavimas ir spausdinimas

2022-11-21

Lapkričio 21 d. mūsų mokyklos 5 klasės mokiniai vyko į Vilnių, 3D kūrybines dirbtuves. Edukacijos metu moksleiviai susipažino su vis labiau populiarėjančiomis 3D modeliavimo ir spausdinimo technologijomis, sužinojo kaip veikia 3D spausdintuvas, kaip ši technologija panaudojama ir pritaikoma pramonėje, kultūroje, mene. Buvo diskutuojama, kaip 3D spausdinimo privalumus galima panaudoti savo kasdienybėje, apžvelgiamos dažniausiai 3D spausdinimui naudojamos medžiagos, jų skirtumai, privalumai ir trūkumai. Praktinėje kūrybinių dirbtuvių dalyje mokiniai susipažino su pradedantiesiems skirtos 3D modeliavimo programėlės „Tinkercad“ galimybėmis bei išmoko sukurti individualų ir unikalų raktų pakabuką. Išsaugotą modelio failą perkėlus į 3D spausdintuvą, edukacijos dalyviai turėjo galimybę stebėti 3D spausdinimo procesą, o vėliau ir pasidžiaugti galutiniu atspausdintu rezultatu.


Aurelija Kukienė, anglų k. vyr. mokytoja, 5 klasės vadovė

Atgal

 
  2023 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.