Naujienos

3-4 klasių mokinių virtualus konkursas „Mano augintinis“ (,,MY PET“)

2021-04-04

Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija organizavo tarptautinį 3–4 klasių mokinių integruoto anglų kalbos bei dailės ir technologijų kūrybinių darbų virtualų konkursą „MANO AUGINTINIS“ (,,MY PET“). Konkursas vyko nuo 2021 m. kovo 1 d. iki balandžio 4 d. Mūsų 3 klasės mokiniai Elinga R., Perla L., Matas K. ir 4 klasės mokinys Neilas S. dalyvavo konkurse. Dalyviai pagal konkurso reikalavimus apibūdino savo augintinį anglų kalba ir juos nupiešė. Konkurso organizatoriai ir anglų k. mokytoja Aurelija dėkoja mokiniams už dalyvavimą linkėdami sėkmės gilinant anglų kalbos žinias ir kūrybinius gebėjimus.

Aurelija Kukienė, anglų k. mokytoja

Atgal

 
  2023 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.