Naujienos

3-4 klasių mokiniai dalyvavo edukaciniuose užsiėmimuose

2019-11-25

3-4 klasių mokiniai dalyvavo Jonavos krašto muziejaus edukacinėje programoje „Etninio tapatumo ženklai kasdienybėje: lininio maišelio dekoravimas“. Mokiniai susipažino su su linų, vilnų, kanapių, dilgėlių pluoštais ir jų naudojimu tradicinėje kultūroje, štampavimo metodu dekoravo lininius maišelius. Dėkojame edukatorei Rasai už įdomias veiklas.

Taip pat mokiniai apsilankė Jonavos viešojoje bibliotekoje. Čia svetingai pasitiko pasakos personažas – linksmasis Emociukas. Jis visus palydėjo į spalvingą vaikų ir jaunimo erdvę. Nepastebimai prabėgo laikas gaminant kaukes – emociukus, jaukiai įsitaisius ant sėdmaišių stebint filmą, vartant knygas.


                                                                                       Inga Kazokaitytė, 3-4 klasės mokytoja

Atgal

 
  2023 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.