Naujienos

17-to tarpmokyklinio krepšinio turnyro nugalėtojai

2019-03-13

Š. m. kovo 13 dieną mūsų mokykloje-daugiafunkciame centre jau 17-tus metus iš eilės buvo vykdomas tarpmokyklinis krepšinio turnyras, šįkart skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Turnyre varžėsi 5 komandos: Upninkų pagrindinės mokyklos, dvi Žeimių mokyklos-daugiafunkcio centro ir mūsų mokyklos dvi vaikinų komandos. Varžybos vyko rato sistema. Ne vienose rungtynėse vyko atkakli kova ir netrūko azarto. Turnyre 5 vietą užėmė Upninkų pagrindinės mokyklos sportininkai, o jų mokinys Matas Pušinskas laimėjo baudų metimo konkursą. Labai atkakli ir intriguojanti kova vyko dėl prizinių vietų. Žeimių II komanda kiek netikėtai 26:23 įveikė Žeimių I komandą, ir net į pretendavo į 2-ąją vietą, tačiau 28:31 nusileido Bukonių II komandai, ir susumavus visus rezultatus užėmė 4 vietą. Trečioji vieta dėl geresnio santykio atiteko Bukonių II komandai, kurią į pergales vedė aštuntokas Mangirdas Skroblas, o jam gerai talkino šeštokas Linas Ragauskas. Dar komandoje žaidė Revaldas Vienažindis ir Andrius Arbočius. Žeimių I komanda, taip pat iškovojusi dvi pergales, dėl geriausio taškų santykio pasidabino  2-os vietos medaliais, o jos komandos narys Antonijus Stasiukonis laimėjo tritaškių konkursą. Mūsų mokyklos I-oji komanda, paskutinėse rungtynėse 40:19 nugalėjusi Žeimių I komandą ir pasiekusi visas 4 pergales iškovojo mokyklos įsteigtą nugalėtojų taurę ir 1 vietos medalius. Šauniai čia žaidė mūsų komandos lyderis dešimtokas Mindaugas Juozapaitis, devintokai Arūnas Ratautas ir Rimgaudas Kačinskas bei dešimtokas Vykintas Kurmelis.

Dėkojame visiems turnyro dalyviams ir mokytojams, atvežusiems komandas į turnyrą, Žeimių mokyklos kūno kultūros mokytojui Edgarui už pagalbą teisėjaujant ir lauksime visų jau kitais mokslo metais mūsų mokykloje vyksiančiame 18-tame tarpmokykliniame krepšinio turnyre.

 

Dainius Bisigirskas, kūno kultūros mokytojas

Atgal

 
  2023 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.