Naujienos

1-4 klasių meninio skaitymo konkursas

2020-03-09

Kovo 9 d. įvyko tradicinis pradinių klasių meninio skaitymo konkursas ,,Skambėk, gimtasis žodi!“. Džiugu, kad mokiniai noriai jame dalyvauja. Net 15 pradinukų sužavėjo klausytojus, įtaigiai perteikdami skaitomų kūrinių nuotaikas.

Vertinimo komisijos sprendimu pirmoji vieta atiteko 2 kl. mokinei Elingai Ramanauskaitei, padeklamavusiai Justino Marcinkevičiaus eilėraštį ,,Aitvaras“, antroji – 4 kl. mokinei Agnei Bartošiūtei, skaičiusiai ištrauką iš Kosto Kubilinsko eiliuotos pasakos „Vilkas uodegą prišalo“ bei pirmokui Emilijui Petrokaičiui už to paties autoriaus eilėraštį ,,Mano skaičiai“. Trečiąja vieta pasidalijo 2 kl. mokinė Perla Lingytė ir 3 klasės mokinys Neilas Sabaliauskas. Visi dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais.

Konkursą papuošė mokytojos Laimutės Jakubauskienės vadovaujamo dramos būrelio dalyvių skaitomos eilės, dainos apie Lietuvą.

Galima pasidžiaugti, kad be nuolatinių skaitovų, iš kiekvienos klasės atsirado ir tokių, kurie pasirodė pirmą kartą. Tad norisi visus pagirti ir už nuoširdžius pasirodymus, ir už drąsą.

  

Inga Kazokaitytė, pradinių klasių mokytoja

Atgal

 
  2023 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.