1-4 kl. mokinių meninio skaitymo konkursas ,,Su skambančiu žodžiu“

2024-03-18

Tradiciškai, kiekvienais metais kovo mėnesį, mokykloje vyksta 1-4 klasių mokinių meninio skaitymo konkursas. Šįkart jis vyko kovo 18 d.

Galima pasidžiaugti, kad vaikų, norinčių dalyvauti  meninio skaitymo konkurse, nemažėja, o pasirinktus tekstus jie perteikia jautriai ir nuoširdžiai.

Šiųmečiame konkurse vertinimo komisiją labiausiai sužavėjo 1 klasės mokinių Emilijos Vensbergaitės ir Airūnos Obodokaitės deklamuojamos eilės. Joms atiteko pirmoji vieta. Antrieji liko ketvirtokai Emilis Stankevičius, kuris vienintelis skaitė prozos ištrauką, ir Rūtenis Čivilis. Trečiąją vietą užėmė 1 klasės mokinys Ąžuolas Kasilauskas  ir 3 klasės mokinė Kamilė Petraitytė.

Visi 20 konkurso dalyvių buvo apdovanoti padėkos raštais ir atminimo dovanėlėmis. Konkurso pabaigoje dėkojome skaitovams už meilę gimtajam žodžiui, jo skambesiui ir puoselėjimui.

Inga Kazokaitytė, pradinių klasių mokytoja