Naujienos

Europos kalbų dienos minėjimas

2021-09-24

2021 m. rugsėjo 24 d. mokyklos mokiniai tradiciškai, kaip ir kiekvienais metais, dalyvavo KPV dienos ,,Europos kalbų diena“ veiklose: 1-4 kl. mokiniai išmoko įvairiomis Europos kalbomis pasisveikinti ir padėkoti, kūrė savo marškinėlius su Europos kalbų užrašais, klausėsi įvairių šalių dainų. 5-10 kl. mokinius pakvietėme dalyvauti viktorinose bei protmūšiuose, kuriuose jie sužinojo daug įdomių dalykų apie Europos kalbas. Kūrybinėse dirbtuvėse gaminome Europos kalbų dienos širdį, ją aplikuodami mažomis širdutėmis-vėliavėlėmis, spalvinome ir karpėme įvairių Europos šalių vėliavas, jas aprašydami tos šalies kalbos žodžiais. Visų veiklų metų daug diskutavome apie tai, kodėl mūsų žemyne skatinama daugiakalbystė, kodėl svarbu mokėti bent vieną užsienio kalbą, kokios užsienio kalbos mokiniams patraukliausios ir kodėl jie norėtų gerai mokėti vieną ar kitą užsienio kalbą. Kad veiklose dalyvauti būtų smagiau, į pamoką ir iš pamokos kvietė neįprastas skambutis – šiemetinėje Eurovizijoje skambėjusios dainos.


Aistė Pilipavičiūtė, lietuvių k. vyr. mokytoja

Atgal

 
  2021 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.